محمدحسین اسدی تولیدکننده محتوا
محمدحسین دارای مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی علم و صنعت است. او سابقهٔ تدریس در انجمن علمی زبان‌های خارجه دانشگاه علم و صنعت ایران را دارد. محمدحسین مستندساز دانشگاه علم و صنعت و آشنا به فرایند زیرنویس کردن فیلم است. او کمتر از یک سال با ترجمه فست همکاری داشته و شخصی با انگیزه و پرتلاش که عاشق رمان‌های تاریخی، ورزش کوهنوردی، ترجمه و تماشای فیلم است.
پریا کلهر تولیدکننده محتوا
پریا دارای مدرک کارشناسی بیوتکنولوژی و کارشناسی ارشد بیوشیمی می‌باشد. او هم‌چنین در زمینه‌ تولید محتوا فعالیّت می‌کند.
فاطمه تاروردی‌پور مدیر بخش محتوا
فاطمه مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی وکارشناسی ارشد بازاریابی دارد.او دارای مهارت‌های تدریس، چندین مدرک تربیت مدرس میباشد.
سیده زهرا بنی‌هاشمی تولید کننده محتوا
زهرا دارای مدرک آموزش زبان انگلیسی، مدارک TTC و TESOL است هم‌چنین سابقهٔ تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه‌ها را دارد. فردی آرام و خونسرد و بسیار مسئولیت‌پذیر که اوقات فراغت خود را به کتاب خواندن و شیرینی‌پزی می‌گذراند. او کمتر از یک سال است که با ترجمه فست همکاری دارد.
آزاده محمدی ارزیاب کنترل کیفی
آزاده دارای مدرک کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی و کارشناسی ارشد آموزش زبان است. او بیشتر از ۵ سال است که در زمینهٔ تدریس و ترجمه آموزش می‌دهد و بیش از یک سال است که به ترجمه فست پیوسته. آزاده شیفتهٔ نواختن تار، نویسندگی و ورزش‌ است.
حمیده سواری تولید کننده محتوا
حمیده مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی را دارد. هم‌چنین گویندگی، تولید محتوای متنی در بخش‌های مختلف و سرودن شعر از دیگر استعدادهای حمیده محسوب می‌شود. او کمتر از یک سال با ترجمه فست همکاری داشته و علاقمند به نواختن گیتار، شعر و ادبیات است.
نیلوفر شیعتی‌ثابت تولید کننده محتوا
نیلوفر دارای مدرک it، کارشناسی زبان انگلیسی، کارشناسی ارشد زبان انگلیسی است. دارای بیش از ۱۳ کتاب ترجمه و چاپ شده در کشور است. به علاوه ویراستار سه کتاب چاپ شده در کشور و مؤلف دو کتاب چاپ شده در کشور می‌باشد. او با نرم‌افزارهای مختلف آشنایی دارد. شخصی با هوش و با پشتکار، زودرنج و دارای ارتباط اجتماعی قوی، که به کتاب‌خوانی و دیدن فیلم علاقمند است. نیلوفر بیش از یک سال است که به ترجمه فست پیوسته.
اسماء ولی‌پوری گودرزی مدیر مالی
اسماء مؤفّق به دریافت مدرک کارشناسی روانشناسی و چندین مدرک در همین زمینه، به علاوه مدرک ترجمه و دیجیتال مارکتینگ شده است.
محمد فتوحی‌زاده محتوا و گرافیک
محمد مدرک کارشناسی گرافیک را دارد. هم‌چنین دانشجوی ارشد مطالعات تطبیقی هنر اسلامی است. تسلّط به طراحی ui، آشنا با نرم افزارهای گرافیکی و فتوشاپ، طراحی لوگو از دیگر استعدادهای محمد می‌باشد. در کنار ۵ سال سابقهٔ همکاری با ترجمه فست، شخصی خون‌سرد، آرام و دوست‌داشتنی که علاقمند به کار، فیلم و تفریح است.
میلاد شجاعی مدیر اجرایی و پشتیبانی
میلاد دارای مدرک کارشناسی ریاضیات می باشد . فعالیّت در زمینه های ترجمه، دیجیتال مارکتینگ و ادمین اینستاگرام و ... را دارد.
ساره علوی مدیر منابع انسانی
ساره در کنار مهارت ترجمهٔ تخصصی و سابقهٔ آموزش ترجمه، دارای مدرک کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی است او مدیری بسیار مسئولیت‌پذیر، متهد و امانت‌دار است که به موسیقی، کتاب و دیدن فیلم علاقه دارد. ساره بیش از یک سال است که در ترجمه فست حضور دارد.