ترجمه ی تخصصی پرستاری

زمانی فرا می رسد که ذهن سطح بالاتری از دانش را به خود
اختصاص می دهد اما هرگز نمی تواند ثابت کند که چگونه
آن را دریافت می کند

ترجمه ی تخصصی پرستاری

تحصیل در هر رشته‌ای نیاز به علاقمندی ویژه دارد. من نیز به عنوان دانشجوی رشتهٔ علوم آزمایشگاهی خوشحالم که در رشتهٔ مورد علاقه‌‌ام تحصیل می‌کنم. در کنار تحصیل هم، متون تخصّصی رشتهٔ علوم آزمایشگاهی را نیز ترجمه می‌کنم. دوست دارم تا با ذکر مثال رشتهٔ علوم آزمایشگاهی را تشریح کنم. قطعاً برای همهٔ ما پیش آمده که برای یک بیماری خاص به متخص‍ّصان چیره‌دست پزشکی متفاوتی مراجعه می‌کنیم ولی در پایان می‌بینیم که آن بیماری به دلیل تشخیص غلط پزشک،  بهبود نیافته است. باید گفت که تشخیص بیماری امری بسیار واجب است. زیرا پزشکان در راستای نوع بیماری درمان را پیش می‌گیرند. کار یک محصّل علوم آزمایشگاهی سر و کار داشتن با انواع نمونه‌گیری‌ها و تست‌ها می‌باشد همین نمونه‌گیری‌ها و تست‌ها است که بیماری را تشخیص داده و درمان را آغاز می‌کند. وظیفهٔ  مترجم این متون انتقال دانش رشتهٔ علوم آزمایشگاهی به محصّل این علم است و من بسیار خوشحالم که می‌توانم با ترجمهٔ مطالب به افزایش آگاهی دیگران و گسترش علوم نیز کمک کنم.

 • معین ولی پوری

  مدیریت صنعتی

  برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
 • معین ولی پوری

  مدیریت صنعتی

  برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
 • معین ولی پوری

  مدیریت صنعتی

  برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

طبابت و پرستاری از گذشته تا کنون مورد نیاز مردم بوده و به تبع از نظر علمی هم  پیشرفت زیادی داشته‌ است. این رشته زیر مجموعهٔ رشتهٔ پزشکی است و طبیعتاً با سلامت مردم ارتباط دارد بنابراین  با حسّاسیت زیادی رو به رو است(حذف). دانشجویان رشتهٔ پرستاری همواره به خدمات ترجمه روی می‌آورند. چرا که همانند سایر رشته‌های تخصّصی، دانشجویان این رشته نیز می‌خواهند تا مقالهٔ خود را در مجلّه‌های معتبر و بین‌المللی به چاپ رسانند(خواهان چاپ مقالات خود درمجلات معتبر و بین‌المللی هستند). از آن گذشته عدّه‌ای  از همین دانشجویان هم مشتاق ادامه تحصیل در خارج از کشور هستند و باید طبق قوانین و خواستهٔ کشور مقابل(مد نظر) رزومهٔ خود را (تکمیل و )تحویل دهند که در این قسمت(مرحله) به مترجمی متخصّص و ماهر نیازمند هستند.  از دیگر فعالان جامعهٔ پرستاری می‌توان به اساتید این رشته اشاره کرد. به دلیل تبادلات علمی گسترده‌ای که در این حوزه شکل می‌گیرد، اساتید این رشته درگیر شرکت در کنفرانس‌ها و مراسمات جهانی هستند در همین راستا با وجود یک مترجم متخصّص می‌توانند تبادل علمی مفیدی را بر قرار سازند. 

با توجّه به پیشرفت تکنولوژی روش‌های درمانی صرفاً به روش‌هایی حضوری خلاصه نمی‌شود و در بسترهای آنلاین روش‌های پیشگیری، درمان بیماری و اصول پرستاری آموزش داده می‌شود‌. مترجمان متخصّص لازم است در این امر دخیل باشند تا هم از نظر تجاری کسب و کاری مفیدی صورت گیرد هم از نظر علمی اطلاعات غلط در وبلاگ‌ها بارگذاری نشوند تا مبادا سلامتی افراد به خطر افتد.

 • عنوان

  مترجم متون پرستاری لازم است از اصطلاحات تخصّصی موضوع خود آگاه باشد. باید در نظر داشته باشد که برخی از اصطلاحات فقط در موضوعات خاصی به کار می‌روند. برای مثال، معنای عمومی برخی واژگان با معنای تخصّصی آنها تفاوت دارد و(توجه به) این نکته برای مترجمان حائز اهمیّت است. مترجم متخصّص در این حوزه، لازم است خلاقیّت را با ترجمهٔ دقیق اصطلاحات ترکیب کند تا بتواند ترجمه‌ای حرفه‌ای ارائه دهد.
 • عنوان

  چالش دیگری که مترجمان متون تخصّصی پرستاری با آن مواجه می‌شوند، فقدان کلمات متناظر در زبان مقصد است. هر زبانی کلماتی دارد که ترجمه آنها فوق‌العاده دشوار است. برای مثال برخی واژگان علمی وجود دارند که هنوز در زبان مقصد معادلی ندارند یا (دارای معانی متعددی هستند) می‌تواند معانی متعددی داشته باشند این موضوع می‌تواند موجب اشتباهات و چالش‌های گسترده‌ای شود که البته فقط مترجم حرفه‌ای می‌تواند از بروز چنین مشکلی جلوگیری کند.
 • عنوان

  همانطور که می‌دانید، ترجمه انواع مختلفی دارد. همهٔ ترجمه‌ها در بخش‌های متفاوتی انجام می‌شود مترجمی که دانشی در مورد رشتهٔ مربوطه ندارد، صلاحیّت ترجمه را هم ندارد و با ترجمهٔ غلط، هم اعتبار خودش را زیر سؤال می‌برد و هم موجب بروز مشکلات دیگری در این زمینه می‌شود.
 • عنوان

  از دیگر چالش‌های متون علمی مانند متون تخصّصی پرستاری این واقعیت است که اصطلاحات به طور مداوم و سریع به روز می‌شوند. این اتّفاق به دلیل سرعت و پیشرفت فناوری است. به عبارت دیگر، با ظاهر شدن پیشرفت‌های جدید، اصطلاحات جدید اضافه می‌شوند. حالا مترجمی را تصّور کنید که بر اساس سیستم چند دههٔ قبل ترجمه می‌کند و اطلاعاتی به روز ندارد. فاجعه‌ای به بار می‌آید که همه را حیرت‌زده می‌کند. جلوگیری از چنین مسئله‌ای به روز کردن اطلاعات و دقّت در انجام کار است.

خدمات ما در زمینه‌ٔ ترجمهٔ تخصٔصی داروسازی محدود اما بسیار تخصّصی می‌باشد.

ما به صورت حرفه‌ای در زمینه‌ٔ ترجمهٔ مقاله و  پایان نامه‌ٔ داروسازی خدمات خود را ارائه می‌دهیم.

ترجمهٔ مقاله‌ٔ تخصّصی پرستاری

 ترجمهٔ فارسی به انگلیسی  و  انگلیسی به فارسی مقالات پرستاری از خدمات ابتدایی ما است. ما به صورت کاملاً مفصّل در صفحه‌ٔ ترجمه تخصّصی، روش‌ها، چالش‌ها و اشتباهات ترجمهٔ مقاله را بررسی کرده‌ایم و ترجمهٔ تخصّصی مقاله “isi” پرستاری یا هر مجلهٔ دیگری با هر میزان سختی را پذیرا هستیم.

ترجمهٔ فوری پرستاری

سریع برطرف کردن نیاز شما  از وظایف اصلی ما است. البته که سرعت ترجمه فست در ارائهٔ خدمات ترجمه فوری پرستاری در سطح ایران بی‌رقیب است، تجربه‌ٔ ما و نیر‌وهای متخصّص در زمینهٔ ترجمهٔ پرستاری ‌، کارایی و اثربخشی را به طرز چشم‌گیری افزایش می‌دهد. می‌توانید برای آشنایی بیشتر با خدمات فوری، موشکی و موشکی پلاس ترجمه فست  صفحهٔ ترجمه فوری ما را بخوانید.

ترجمهٔ  پایان‌نامه پرستاری

تبحّر و کارآمدی در زمینهٔ ترجمهٔ تخصّصی پایان‌نامه پرستاری جزو افتخارات تیم ترجمه فست است. فرآیند ترجمه‌ٔ پایان‌نامه به طور کلی تحت نظارت متخصّصان حوزهٔ د پرستاری و پژوهشی می‌باشد، از این رو با اطمینان خاطر با ما همراه شوید. برای آگاهی از شرایط و روند خدمات ترجمهٔ پایان‌نامه می‌توانید از صفحهٔ ترجمهٔ تخصّصی پایان‌نامه دیدن کنید.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

 1.  پرستاری داخلی و جراحی.
 2.  پرستاری کودکان.
 3.  پرستاری بهداشت و سلامت جامعه.
 4.  پرستاری روان.
 5. پرستاری توان‌بخشی.
 6. پرستاری سالمندی.
 7.  پرستاری اورژانس.
 8. پرستاری نظامی.
 9.  پرستاری مراقبت‌های ویژه.
 10.  پرستاری مراقبت ویژهٔ نوزادان.

دروس پایهٔ رشتهٔ پرستاری:

ترجمهٔ تخصّصی تشریح.

ترجمهٔ تخصّصی میکروب‌شناسی.

ترجمهٔ تخصّصی فیزیولوژی.

ترجمهٔ تخصّصی انگل‌شناسی.

ترجمهٔ تخصّصی ژنتیک.

ترجمهٔ تخصّصی ایمونولوژی.

ترجمهٔ تخصّصی آمار حیاتی مقدماتی.

ترجمهٔ تخصّصی بیوشیمی.

تحقیق در پرستاری.

ترجمهٔ تخصّصی فناوری اطلاعات در پرستاری.

دروس تخصصی:

ترجمهٔ تخصّصی تغذیه و تغذیه درمانی.

ترجمهٔ تخصّصی اصول اپیدمیولوژی و مبارزه با بیماری‌های شایع در ایران.

ترجمهٔ تخصّصی روان‌شناسی فردی و اجتماعی.

ترجمهٔ تخصّصی داروشناسی.

ترجمهٔ تخصّصی. اختلالات سلامت مادر و نوزاد.

ترجمهٔ تخصّصی مفاهیم پایه پرستاری.

ترجمهٔ تخصّصی پرستاری سالمندان ۱ و ۲ و ۳ .

ترجمهٔ تخصّصی مراقبت‌های پرستاری در منزل.

ترجمهٔ تخصّصی مراقبت‌های جامع  پرستاری در بخش‌های ویژه.

ترجمهٔ تخصّصی پرستاری اورژانس در بهران‌ها و حوادث غیر مترقبه.

ترجمهٔ تخصّصی پرستاری کودک سالم.

ترجمهٔ تخصّصی پرستاری بیماری‌های کودکان.

ترجمهٔ تخصّصی پرستاری بهداشت روان.

ترجمهٔ تخصّصی پرستاری بیماری‌های روان.

ترجمهٔ تخصّصی اصول مدیریت خدمات پرستاری.

چرا ترجمه فست ؟!

خدمات ما در زمینه‌ٔ ترجمهٔ تخصٔصی داروسازی محدود اما بسیار تخصّصی می‌باشد.

ما به صورت حرفه‌ای در زمینه‌ٔ ترجمهٔ مقاله و  پایان نامه‌ٔ داروسازی خدمات خود را ارائه می‌دهیم.

100
میزان رضایت
1000
تعداد مقالات
10
سابقه کاری

سرپرست تیم مترجمین متون پرستاری

استفاده از مترجم پزشکی توصیه می شود . این متخصص به عنوان یک مترجم علمی، می تواند بر موضوع تسلط داشته باشد استفاده از مترجم پزشکی توصیه می شود . این متخصص به عنوان یک مترجم علمی، می تواند بر موضوع تسلط داشته باشد

نظرات کاربران از ترجمه فست

همین الان فایلتو برای ما ارسال کن تا از قیمت ترجمت باخبرت کنیماستفاده از مترجم پزشکی توصیه می شود . این متخصص به عنوان یک مترجم علمی، می تواند بر موضوع تسلط داشته باشد استفاده از مترجم پزشکی توصیه می شود . این متخصص به عنوان یک مترجم علمی، می تواند بر موضوع تسلط داشته باشد.

همین الان فایلتو برای ما ارسال کن تا از قیمت ترجمت باخبرت کنیم استفاده از مترجم پزشکی توصیه می شود . این متخصص به عنوان یک مترجم علمی، می تواند بر موضوع تسلط داشته باشد

سوالات متداول

چیزی یافت نشد.

پوزش، اما هیچ نتیجه ای برای آرشیو درخواست شده پیدا نشد. شاید جستجو در پستهای مشابه به شما کمک کند.

مشاوره